Skup aut za gotówkę

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ Warszawa

Skup aut używanych

Skup aut sprawnych to usługa, która pozwala sprzedać swoje auto w Warszawie w sprawnym i szybkim procesie za gotówkę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo pozbyć się swojego samochodu.

W Warszawie jest wiele firm oferujących skup aut jeżdżących. Wszystkie one działają w podobny sposób – klient przywozi swoje auto do skupu, a następnie jest ono oceniane przez specjalistę. U nas wstępną wycenę możesz otrzymać przez telefon dzwoniąc a potem wysyłając fotki za pomocą MMSów.

W zależności od stanu samochodu i jego wieku, skup oferuje określoną cenę za auto. Jeśli klient jest zadowolony z oferty, może ją przyjąć i otrzymać gotówkę od ręki.

Skup aut używanych jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie trzeba także zajmować się żmudnymi formalnościami i negocjacjami z potencjalnymi klientami. Wszystko jest załatwiane przez skup, a klient może cieszyć się gotówką bezproblemowo i szybko.

“Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług kasacyjnych”

KASACJA WARSZAWA

Z nami pojazd odchodzi w zapomnienie
Atrakcyjne ceny odkupu
Bezpłatny odbiór lawetą
Miła i punktualna obsługa
Pełna dokumentacja
Dbałość o środowisko
Auta osobowe i dostawcze

Skup, złomowanie i kasacja pojazdów

Skupujemy auta w każdym stanie a ich cena uzależniona jest od stanu, uszkodzeń i dokumentacji

AUTA KOMPLETNE

Skup aut kompletnych to usługa polegająca na skupowaniu samochodów w całości, zarówno z dobrym, jak i złym stanem technicznym. Firmy skupujące takie auta często oferują odkup za gotówkę od ręki.

AUTA ZDEKOMPLETOWANE

Skup aut zdekompletowanych to usługa polegająca na skupowaniu samochodów, które nie są kompletne. Oznacza to, że pojazd może być uszkodzony, pochodzić z rozbiórki, a niektóre części mogą być brakujące.

AUTA ROZBITE

Skup aut rozbitych to usługa polegająca na skupowaniu samochodów, które uległy poważnemu uszkodzeniu, na przykład w wyniku wypadku drogowego i ich naprawa jest nieopłacalna.

AUTA SPALONE

Skup aut spalonych to usługa polegająca na skupowaniu samochodów, które uległy częściowemu i całkowitemu uszkodzeniu w wyniku pożaru. Firmy skupujące takie auta często skupują je w celu sprzedaży na części lub sprzedaży na złom.
Najczęściej odbierane są za przysłowiową Złotówkę, gdyż ich załadunek stwarza problemy.

AUTA POKRADZIEŻOWE

Firmy skupujące takie auta często będą skupować je w celu najczęściej kasacji, lub sprzedaży na części, czy naprawy, choć cena za takie auto będzie zwykle niższa niż za kompletne i sprawne auto, ponieważ mogą one mieć poważne uszkodzenia, na przykład brakujące elementy lub uszkodzone zamki czy inne elementy.

AUTA JEŻDZĄCE

Skup aut sprawnych, jeżdżących to usługa polegająca na szybkim odkupie samochodów używanych, które są w znośnym stanie technicznym i mogą być używane do jazdy. Firmy skupujące takie auta często oferują odkup za gotówkę. Cena za skup takiego auta będzie zwykle niższa od 15 do 40% niż ich cena rynkowa.

Skup pojazdów Z PŁATNOŚCIĄ GOTÓWKĄ

Skup aut z wypłatą gotówki przy odbiorze

Auta odbieramy z Warszawy z dzielnic:

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ

Warto pamiętać, że skup aut używanych w Warszawie nie kupuje wszystkich samochodów. Auta które są w złym stanie technicznym lub bardzo zniszczone wizualnie nadają się tylko na kasację – nie skupujemy ich w celu naprawy i odsprzedaży!

Dlatego ważne jest, aby dokładnie sprawdzić ofertę skupu i upewnić się, że nasze auto spełnia jego wymagania odkupu aut używanych a nie kaacyjnych!

Podsumowując, skup aut używanych to doskonały sposób na szybką i bezproblemową sprzedaż samochodu w Warszawie.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko pozbyć się swojego samochodu i otrzymać gotówkę.

4200 aut

Zezłomowanych w 2022

5880 ton

Aut sprasowanych w 2022

Skup pojazdów UŻYWANYCH

Odkup aut z wypłatą gotówki przy odbiorze

Obsługujemy wszystkie osiedla w Warszawie :

Wycena auta przez telefon

W celu wyceny samochodu przez telefon, będę potrzebował kilku informacji na temat pojazdu, takich jak: marka, model, rok produkcji, przebieg, stan techniczny oraz wyposażenie.

Im więcej informacji nam podacie, tym dokładniejsza będzie wycena.

Jeśli masz aktualne i wyraźne zdjęcia samochodu, również mogą być pomocne.

Wycena auta z fotek MMS

Wycena samochodu na podstawie zdjęć MMS może być trudna, ponieważ zdjęcia mogą nie być wystarczająco dobrej jakości.

Jeśli jednak masz zdjęcia, które ukazują wyraźnie stan samochodu, mogę je obejrzeć i spróbować oszacować jego wartość. Warto pamiętać, że wycena na podstawie zdjęć może być nieco mniej dokładna niż wycena na podstawie osobistego obejrzenia pojazdu.

Wycena auta z danych i opisu

W celu wyceny samochodu na podstawie danych i opisu, będę potrzebował następujących informacji: marka, model, rok produkcji, przebieg, pojemność silnika, rodzaj paliwa, skrzynia biegów, stan techniczny, wyposażenie oraz ewentualne uszkodzenia.

Waga znajduje się w polu G dowodu rejestracyjnego. Im więcej informacji otrzymam, tym dokładniejsza będzie wycena.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Skup aut z odbiorem lawetą

Szybko

Klienci decydujący się na kasację pojazdu w Warszawie powinni przygotować odpowiednie dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu lub potwierdzenie jego zabrania, umowa nabycia jeśli nie ma dowodu.

Skutecznie

W Warszawie dostępne są również różne opcje darmowego odbioru pojazdów lawetą, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o koszty transportu swojego pojazdu do miejsca kasacji.

Profesjonalnie

Kasacja pojazdów w Warszawie jest procesem regulowanym prawnie i odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i bezpieczeństwa.

Ile płacimy za kasację?

Cena, cennik kasacji z odbiorem

Cena za kasację pojazdu jest uzależniona od wielu czynników, takich jak waga, marka, model, rok produkcji, stopień zniszczenia i kompletność samochodu. Warto zadzwonić do firmy i uzyskać dokładną cenę, biorąc pod uwagę te kryteria.

Niestety, jeśli samochód jest niekompletny lub rozkradziony, może zostać zaakceptowany tylko w zamian za wydanie dokumentów kasacyjnych.

Ceny za złomowanie samochodów są często ustalane na podstawie masy własnej auta, która jest podana w dowodzie rejestracyjnym w sekcji G.

UWAGA: Ceny za kilogram masy własnej samochodu mogą się różnić w zależności od cen skupu metali w hucie w danym okresie. Dlatego zalecamy skontaktowanie się z firmą i uzyskanie aktualnych informacji na temat cen, ponieważ te mogą się zmieniać często.

FAQ

Kasacja Warszawa – pytania i odpowiedzi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA…

Czy złomowanie samochodu jest bezpłatne?

Na złomowaniu pojazdu zarobi jeszcze jego właściciel wg aktualnej stawki złomowej która będzie niższa w przypadku odbioru lawetą. Biorąc pod uwagę bardzo wysokie mandaty za jazdę autem bez badań technicznych to rozsądne rozwiązanie…

Czy cena, jaką otrzymam za sprzedaż samochodu na złomowanie, zależy od jego stanu?

Tak, cena, jaką otrzymasz za sprzedaż samochodu na złomowanie, zależy w dużej mierze od jego stanu i dostępności części. Im więcej części samochodu (na które jest popyt) jest w dobrym stanie, tym wyższą cenę można uzyskać.

Czy trzeba posiadać dokumenty do kasacji samochodu?

Tak, aby kasować samochód, należy posiadać dokumenty potwierdzające własność pojazdu, takie jak dowód rejestracyjny czy umowa albo też zaświadczenia urzędowe o posiadaniu praw do pojazdu albo zagubieniu czy zabraniu dokumentów.

Jakie formalności trzeba załatwić przed kasacją samochodu?

Zlecenie kasacji pojazdu wypełniane jest przy jego odbiorze lawetą a po wykonaniu kasacji – czyli w ciągu 1,2,3 dni roboczych klient dostaje zaświadczenie o kasacji pojazdu z którym musi udać się do Wydziału Komunikacji oraz ubezpieczyciela w celu wykreślenia pojazdu z bazy CEPIK

Czy można sprzedać części samochodu zamiast go kasować?

Sprzedaż auta na części nie zagwarantuje dokumentacji kasacyjnej, więc nie zwolni posiadacza z obowiązku opłacania obowiązkowego ubezpieczenia OC którego brak już kilkudniowy to kilka tysięcy złotych kary. Tylko legalna kasacja z wystawieniem dokumentów kasacyjnych i złożenie w Wydziale Komunikacji to rozsądne rozwiązanie.

Co się dzieje z samochodem po jego kasacji?

W trakcie kasacji samochód jest rozbierany na poszczególne części, a następnie wyselekcjonowane materiały, takie jak metal, plastik i inne tworzywa sztuczne, są poddawane recyklingowi. Proces ten jest ważny dla ochrony środowiska i oszczędności surowców naturalnych.

Jak skasować / zezłomować samochód?

Aby skasować samochód, należy skontaktować się z firmą zajmującą się kasacją pojazdów z prośbą o wycenę, zamówić datę i godzinę odbioru. Należy przygotować dokumenty potwierdzające własność samochodu. Następnie firma odbierze pojazd, da do podpisania zlecenie kasacji i zajmie się samą kasacją oraz wystawieniem zaświadczenia do Wydziału Komunikacji.

Gdzie złomować samochód?

Samochód można złomować w specjalnych stacjach demontażu samochodów, które zajmują się likwidacją i recyklingiem pojazdów. Można też zadzwonić do KASACJA WARSZAWA a my odbierzemy je lawetą na nasz koszt.

Ile można dostać za kasację samochodu?

Kwota, jaką można dostać za kasację samochodu, zależy od wielu czynników, takich jak waga – masa własna, marka i model samochodu, jego stan techniczny, wiek i liczba kilometrów przebiegów. Auto może być kompletne, ale też mocno zniszczone, np. w wyniku kolizji, wypadku, czy też spalenia.

Czy każde auto można oddać na kasację?

W zasadzie tak, chyba że pojazd posiada zagubione dokumenty bez których niemożliwa jest weryfikacja własności i przynależności do osoby która tą kasację chce zlecić. Brak zaświadczenia z urzędu o posiadaniu, brak umowy, brak dowodu rejestracyjnego, czy też zaświadczenia z policji o jego zatrzymaniu mogą skutkować niemożnością nabycia takiego pojazdu nawet w celu złomowania.

Pracujemy 7 dni w tygodniu!

Skup aut z odbiorem lawetą powyżej 3,5 tony

Auta na kasację czyli złomowanie z zaświadczeniem o kasacji odbieramy z powiatów:

Darmowy odbiór aut na kasację lawetą na nasz koszt

Galeria – Skup Aut Warszawa

Od lat skupujemy i odbieramy auta na złomowanie i kasację z rejonu Warszawy oraz Województwa Mazowieckiego.
Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami oraz instytucjami!

Kasacja Warszawa
Kasacja z odbiorem lawetą
Kasacja Mazowieckie
Kasacja płatność gotówką